آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/07 19:57

هواپیمای خورشیدی سولار ایمپالس 2 به کالیفرنیا رسید

شب گذشته هواپیمای خورشیدی سولار ایمپالس دو سفر طولانی مدت اقیانوس آرام را به پایان رساند و با کسب چند رکورد جدید در فرودگاه شهر کالیفرنیا به زمین نشست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان و به نقل از گیزمگ، برتراند پیکارد، بنیانگذار و مدیر شرکت سولار ایمپالس ضمن ابراز خرسندی از این موفقیت اظهار کرد: خوشبختانه هواپیمای سولار ایمپالس 2 رکوردهای جدیدی را کسب کرد و مسافت 4523 کیلومتری هاوایی تا کالیفرنیا را در طول 62 ساعت و بدون هیچ مشکلی طی کرد.

وی در ادامه افزود: هواپیمای یک نفره سولار ایمپالس دو قادر به کسب حداکثر ارتفاع 8634 متر با سرعت 64.5 کیلومتر در ساعت است.

این هواپیما با دریافت انرژی خورشیدی از طریق صفحات مبدل نور، علاوه بر تامین توان حرکتی در طول روز، انرژی مورد نیاز برای پرواز در شب را در مجموعه باتری‌های پرتوان ذخیره می‌کند.

طبق اطلاعات بدست آمده از سازمان هوانوردی فدرال آمریکا، این هواپیما پس از موفقیت در پرواز پیوسته از هاوایی تا کالیفرنیا چندین رکورد جدید مثل رکورد سرعت، مسافت، ارتفاع و سرعت کسب ارتفاع را بدست آورده است.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده هواپیمای ایمپالس‌2 برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده باید به زودی سفر بعدی به مقصد نیویورک را آغاز کند تا در ادامه به اروپا، شمال آفریقا و در نهایت به محل آغاز سفر یعنی دوبی برسد.


تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :