آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/10 21:25

فرود اضطراری هواپیمایی قشم برای نجات جان یک مسافر

خلبان شرکت هواپیمایی قشم‌ایر با فرود اضطراری در فرودگاه مهرآباد جان یک مسافر را نجات داد.

به گزارش تین‌نیوز، خلبان هواپیمایی قشم‌ایر تصمیم به فرود اضطرارای در فرودگاه مهرآباد می‌گیرد و سپس آمبولانس فورا این بیمار را به بیمارستان منتقل می‌کند.

مشاور ارتباطات و رسانه‌ شرکت هواپیمایی قشم‌ایر در گفت‌وگو با خبرنگار تین‌نیوز در این رابطه گفت: پرواز ایرباس 320 به شماره 2218 از مبدأ نجف باید ساعت 13ظهر دیروز وارد فرودگاه امام‌خمینی (ره) می‌شد که قبل از رسیدن به این فرودگاه یک خانم 63 ساله از میان مسافران این پرواز دچار حمله‌ی قلبی شده و بیهوش شد.

عباس مسیبی تصریح کرد: کاپتان علی‌اکبر طالبی، خلبان شرکت هواپیمایی قشم با این اقدام شجاعانه و فداکارانه جان بیمار را نجات داده، البته به دنبال این اقدام شرکت قشم متحمل هزینه‌ مجدد شده و بعد از سوخت‌گیری در فرودگاه مهرآباد به سمت فرودگاه امام حرکت کرده و مسافران را به مقصد رسانده است.

همسر این بیمار در گفت‌وگو با خبرنگار تین نیوز گفت: حال همسر بنده در حال حاضر مساعد است و خلبان دلسوز به جای اینکه در فرودگاه امام‌خمینی بنشیند در فرودگاه مهراباد فرود آمد و جان همسر من را نجات داد.
 
همسر وی از شرکت هواپیمایی قشم‌ایر که جان همسرش را نجات داده بود تشکر  کرد.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :