آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/15 11:42

سیستم VOR فرودگاه بیرجند در انتظار فلایت چک

مدیر فرودگاه بیرجند گفت: مدتی است که سیستم VOR فرودگاه بیرجند را نصب کردیم و برای افزایش پروازهای این فرودگاه در انتظار فلایت چک(وراسی پروازی) سیستم هستیم.
 
به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، هادی سلامی درباره پروژه‌های کلان و قابل افتتاح فرودگاه بیرجند گفت: تا پایان فصل بهار امسال ساختمان یگان سپاه به مساحت 1100 مترمربع را به بهره‌برداری می‌رسانیم. احداث این ساختمان از سال 1392 آغاز شده و اکنون با ساخت محوطه و کانال انرژی، این پروژه به پایان رسیده است. این بنا با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان ساخته شده است.


وی ادامه داد: همچنین سیستم VOR این فرودگاه با اعتبار 3 میلیارد تومان نصب کردیم و تنها وارسی پروازی آن باقی مانده است که با پرواز فلایت چک این سیستم به بهره‌برداری می‌رسد. اکنون فلایت چک را شرکت فرودگاه‌ها خریداری کرده است و با شروع برنامه‌های پروازی آن، فرودگاه بیرجند در اولویت پروازی قرار می‌گیرد.

مدیر فرودگاه بیرجند عنوان کرد: همچنین طی فرآیندی گازرسانی به سایت جدید و قدیم فرودگاه بیرجند محقق شد، در راستای این اقدام اعتباری برابر با 600 میلیون تومان بابت انتقال، امتیاز و انشعاب داخلی صرف شد.

وی یادآور شد: نصب سیستم‌های اعلان پرواز، نصب دکل‌های روشنایی محاوط، تعویض روکش‌های صندلی فرودگاه‌های بیرجند و طبس، افزایش ظرفیت پارکینگ خودروهای فرودگاه بیرجند، احداث هلی پد، بهسازی واحد مخابرات و ساختمان نیروی انتظامی از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح این فرودگاه در بهار امسال است.

سلامی درباره برنامه‌های پروازی این فرودگاه در سال 95 توضیح داد: امسال طی رایزنی‌هایی که با ایرلاین‌ها داشتیم، پرواز مشهد – بیرجند را برای روزهای چهارشنبه راه‌اندازی کردیم. همچنین برای ایجاد مسیر پروازی بیرجند – کیش منتظر پرواز فلایت چک بر فراز این فرودگاه هستیم. اینک هفته‌ای 26 پرواز از طریق این فرودگاه نشست و برخاست دارند. همچنین روزهای شنبه پرواز عتبات عالیات در این فرودگاه برقرار است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :