آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/17 12:22

بالگرد حامل معاون وزیر و عضو پارلمان مالزی ناپدید شد

به گزارش ایرنا، این بالگرد در حالی در ایالت ساراواک ناپدید می شود که قرار است روز شنبه انتخابات مهمی در این ایالت مالزی برگزار شود و مقامات بلندپایه این کشوراز جمله 'نجیب تون رزاق' نخست وزیر طی دو هفته گذشته در این ایالت بسر می برند.
عملیات تیم جستجو متشکل از یک گروه 100 نفره برای یافتن این بالگرد در ایالت ساراواک آغاز شده است.
براساس گزارش روز جمعه رسانه های مالزی، در این پرواز همچنین 'عاثمونی عبدالله' همسر معاون وزیر کالا و صنایع مالزی، 'وان محمد خیریل' رئیس شورای روغن پالم مالزی، 'سونداران آن عامالای' دبیر کل وزارت کالا و صنایع تجاری نیز حضور داشتند.
به گفته 'محمد ثابتو عثمام' کمیسر پلیس ساراواک، این بالگرد که عصر روز گذشته از 'بتونگ' به پرواز درآمده بود 20 دقیقه بعد از پرئاز تماس خود را با مرکز از دست داد.
مسیر پرواز بین 'بتونگ' تا مرکز ایالت ساراواک حدود 35 تا 45 دقیقه است.
'نجیب تون رزاق' نخست وزیر مالزی که این روزها به دلیل انتخابات سرنوشت ساز ایالت ساراواک در این ایالت به سر می برد، شب گذشته در سخنانی نسبت به شرایط موجود اظهارنگرانی عمیق کرد و گفت عملیات امداد و نجات آغاز شده است و ما باید برای امنیت آنها دعا کنیم.
در انتخابات مجلس ایالتی ساراواک 82 نفر برگزیده می شوند و این انتخابات به دلیل نقش سیاسی این ایالت و همچنین احزاب آن در ائتلاف حاکم بر مالزی از اهمیت خاصی برخودار است.


تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :