آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/17 13:51

ورود ایرباس الاتحاد به چاله هوایی و مجروح شدن مسافران

به گزارش ایرنا، این حادثه عصر روز چهارشنبه اتفاق افتاد، اما این هواپیمای مسافربری از نوع ایرباس 'آ200-330' سالم در فرودگاه بین المللی جاکارتا به زمین نشست و 9 مسافر به بیمارستان منتقل شدند.
هواپیماها زمانی دچار تلاطم شدید می شوند که وارد چاله هوایی یا 'توربولانس' شوند. چاله هوایی به جریان هوای قوی به سمت پایین در هنگام پرواز هواپیما می‌ گویند. هنگامی که هواپیما با چاله هوایی برخورد کند دچار تکان های شدید می‌ شود.
به نوشته روز پنحشنبه تارنمای 'جاکارتا پست'، 22 نفر از مسافران این پرواز هواپیمای اماراتی که دارای جراحات جزیی بودند در مرکز درمانی فرودگاه جاکارتا توسط امدادگران درمان شدند.
مخزن های بار بالای سر مسافران در داخل هواپیما نیز در نتیجه این تلاطم شدید در پرواز آسیب دیده اند.
'هرنی پراموهارجو' سخنگوی وزارت حمل و نقل اندونزی اعلام کرد این حادثه زمانی رخ داد که هواپیما بالای جزیره سوماترا در غرب اندونزی در حال پرواز بود.
وی گفت که هشت مسافر و یک مهماندار پرواز 'ای.وای 474' به طور جدی زخمی شدند و پس از فرود به سرعت به یک بیمارستان نزدیک فرودگاه انتقال یافتند.
برخی آمارها نشان می دهد در حال حاضر 80 هزار شهروند اندونزیایی در امارات متحده عربی زندگی می کنند که بسیاری از آنها کارگرانی هستند که در خانه ها فعالیت دارند.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :