آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/18 12:07

ورود ایرباس 330 شرکت هواپیمایی هنگ کنگ به چاله های هوایی

این پرواز که از فرودگاه بین المللی جزیره تفریحی 'بالی' در اندونزی برخاسته بود بر فراز آسمان جزیره بورنئو' دچار تلاطم های شدید شد و در نتیجه 17 مسافر مصدوم شدند.
این دومین حادثه از این دست بر فراز آسمان اندونزی در یک هفته گذشته است. یک پرواز 'اتحاد ایرویز' که از ابوظبی به جاکارتا پرواز می کرد نیز عصر چهارشنبه گذشته 45 دقیقه قبل از فرود در فرودگاه بین المللی 'سوکارنو – هتا' پایتخت این کشور جنوب شرق آسیا با تلاطم شدید مواجه شد و در نتیجه 31 نفر زخمی شدند که 9 نفر برای درمان به بیمارستان انتقال یافتند.
براساس گزارش خبرگزاری رسمی اندونزی (آنتارا)، یک فروند هواپیما هنگ کنگی به شماره پرواز 'اچ.ایکس 6704' که 204 مسافر به همراه 12 خدمه پروازی را جابجا می کرد دو ساعت و 30 دقیقه پس از پرواز در حریم هوایی اطراف کالیمانتان دچار تلاطم شد که به اجبار به فرودگاه بالی بازگشت.
در این سانحه 17 مسافر مصدوم شدند که 12 نفر از آنها برای درمان به بیمارستان انتقال یافتند. مصدومان دچار کبودی های زیاد در بدن شده اند.
این هواپیمای هنگ کنگی از نوع ایرباس 'آ200-330' بود.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :