آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/21 11:56

فرودگاه امام خمینی(ره) به هاب منطقه ای تبدیل می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا ، علی عابد زاده در آیین افتتاح هشتمین همایش بین المللی ایکائو به برگزاری این رویداد مهم از سوی سازمان هواپیمایی وایکائو اشاره کرد و افزود: بحث صدور MRTD و امنیت مسافران با استفاده از داده های بیو متریک از مباحث مورد بررسی در این همایش است و جمهوری اسلامی مایل است از تجربیات ایکائو و دیگر کشورها استفاده کند .
وی تصریح کرد : با توجه به استراتژی های در حال توسعه کشورهای عضو باید مزیت هواپیمایی کشوری با شکل هایی که مربوط به اسناد و مسافر هستند را بررسی کند تا کشورها تشویق به استفاده از گذرنامه های الکترونیکی شوند.
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی از بحث یکپارچگی امنیت پرواز در کشورهای عضو ایکائو استقبال می‌کند گفت : در این راستا و برای اقتصادی کردن فرایند پروازها اقدامات لازم را انجام خواهیم داد .
عابد زاده گفت : سازمان هواپیمایی کشوری علاقه مند است تا از دانش و تخصص اعضای ایکائو به منظور تحقق بخشیدن به اهداف استراتژی ایکائو بهره مند شود .
وی اظهار داشت : برای اینکه بتوان شرق و غرب را در شرایط هوایی به یکدیگر متصل کنیم ضرورت دارد فعالیت بیشتری در این راستا صورت گیرد .
عابد زاده با اعلام اینکه ایران در عرصه هوانوردی و ناوبری هوایی جایگاه ویژه ای دارد گفت : ایران پلی بین شرق و کشورهای اروپایی است و کوتاه ترین مسیر های هوایی را در سراسر آسیا در اختیار کشورها قرار می دهد که این موضوع سبب کاهش دو برابری مسیرها و در بخش مدیریت حمل و نقل هوایی ، نظارت بر هوانوردی سبب افزایش سطح کیفی ترانزیت هوایی می شود .
وی یاد آور شد : ایران با 80 فرودگاه عملیاتی و فعال خدمات داخلی و بین المللی ارائه می‌کند و پیش بینی می شود فروگاه امام خمینی (ره) در آینده یکی از مراکز مهم توسعه باشد.
وی گفت : فرودگاه امام خمینی (ره ) از تسهیلاتی برخوردار خواهد شد تا بتواند مسافران بیشتری را پذیرا باشد .
عابد زاد تصریح کرد : افزایش نیروهای متخصص در صنعت حمل و نقل یکی از برنامه هایی است که بدان نیاز داریم .
هشتمین اجلاس بین المللی ایکائو با حضور ، محمد‌حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ، مسئولان وزارت خارجه ،نمایندگان کشورهای عضو ایکائو ، سازمان های فعال در زمینه هوانوردی و صنایع هوایی از جمله سازمان ملل، ایکائو، انجمن بین المللی شرکتهای هواپیمایی (IATA) و نمایندگانی از وزارتخانه های اطلاعات، راه و شهر سازی و امورخارجه صبح امروز در مرکز همایشهای بین المللی کیش افتتاح شد .
این اجلاس تا 22 اردیبهشت ماه در مرکز همایش های بین المللی خلیج فارس ادامه دارد .
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :