آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/21 13:58

هشتمین اجلاس بین المللی ایکائو آغاز بکار کرد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مقابله با جرائم سازمان یافته نظیر قاچاق انسان ، تروریسم و مقابله با هر تهدید دیگری که مجاری و الزامات آن می تواند اسناد مسافرتی جعلی باشد و همچنین تبادل اطلاعات و تجربیات کشورهای موفق در حوزه اسناد هویتی از جمله اهداف برگزاری هشتمین اجلاس ایکائو است .
این اجلاس که در رده اجلاس های امنیت هواپیمایی و بین المللی برای مقابله با تردد مجرمان بین المللی است با همکاری مشترک وزارت کشور، سازمان هواپیمایی کشوری، وزارت امور خارجه، سازمان ثبت احوال، قوه قضائیه، وزارت اطلاعات، دستگاه‌های عضو ستاد گذرنامه، پلیس ناجا در حوزه تخصصی اسناد مسافرتی و هویتی قابل خواندن با ماشین MRTD برگزار می شود.
این اجلاس با حضور علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ، ، محمد‌حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ، مسئولان وزارت خارجه ،نمایندگان کشورهای عضو ایکائو ، سازمان های فعال در زمینه هوانوردی و صنایع هوایی از جمله سازمان ملل، ایکائو، انجمن بین المللی شرکتهای هواپیمایی (IATA) و نمایندگانی از وزارتخانه های اطلاعات، راه و شهر سازی و امورخارجه در حال برگزاری است .
ایکائو یا سازمان بین المللی هوانوردی کشوری(International Civil Aviation Organization) به صورت مخفف (ICAO) یک نهاد تخصصی در سازمان ملل متحد است که در هفتم دسامبر سال1944 پس از تصویب و امضای پیمان حمل و نقل هوایی موسوم به پیمان شیکاگو تشکیل شد که موجودیت آن نیز به طور رسمی در سال 1947 اتفاق افتاد و وظیفه هماهنگ سازی استانداردهای بین المللی پروازی و مدیریت خطوط هوایی در سطح جهان است که ایران نیز در سال 1948 به صورت رسمی به پیمان شیکاگو و در نتیجه به ایکائو پیوست.
هشتمین اجلاس بین المللی ایکائو از امروز تا 22 اردیبهشت ماه در مرکز همایش های بین المللی خلیج فارس ادامه دارد .
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :