آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/21 17:11

زمینه‌سازی برای برقراری پرواز مستقیم تهران - مادرید

حسن قشقاوی معاون وزیر امور خارجه در امور کنسولی و پارلمانی، صبح روز دوشنبه به وقت محلی با اقای «کریستوپال گونزالس» همتای اسپانیایی خود پیرامون همکاری‌های دوجانبه کنسولی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این دیدار که در محل وزارت امور خارجه اسپانیا برگزار شد، طرفین پیرامون ارائه تسهیلات در صدور ویزا، همکاری‌های قضایی و پلیسی علیه تروریسم، جرائم سازمان یافته و قاچاق انسان و مواد مخدر گفت‌وگو کردند.

در این دیدار آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای ارائه پیش‌نویس موافقت‌نامه در خصوص انتقال محکومین، استرداد مجرمین و معاضدت قضائی در امور مدنی و کیفری اعلام شد.

«کریستوپال گونزالس» معاون وزیر امور خارجه اسپانیا نیز با استقبال از پیشنهادات طرف ایرانی خواستار گسترش همه جانبه روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با جمهوری اسلامی ایران شد.

در این گفت‌وگوها در خصوص زمینه‌سازی برای برقراری پرواز مستقیم بین تهران- مادرید نیز توافق حاصل شد.


تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :