آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/30 06:46

یک فروند جنگنده لیبی سقوط کرد

به نوشته روزنامه فرامنطقه ای «الشرق الاوسط» و به نقل از خبرگزاری آناتولی، نجیب البرعصی افسر نیروی هوایی لیبی در این باره گفت: هواپیمای جنگی از نوع میگ 21 روز چهارشنبه در حالی که قصد فرود در پایگاه هوایی جمال عبدالناصر در شهر طبرق واقع در شرق لیبی را داشت، سقوط کرد که در جریان آن یکی از خلبانان آن کشته و دیگری به شدت زخمی شد.
البرعصی با اشاره به این که این هواپیما که در پرواز آموزشی بوده به دلیل نقص فنی در موتور سرنگون شده است، تاکید کرد: این دومین حادثه ای است که در هفته جاری روی می دهد.
یک هواپیمای نظامی لیبی از نوع (Mi-8) که قصد فرود در پایگاه نظامی جمال عبدالناصر را داشت، نیز به دلیل شرایط بد جویی سرنگون شد، اما خدمه آن جان سالم به در بردند.
سه نفر از جمله فرزند ریس ستاد مشترک ارتش وابسته به مجلس طبرق لیبی سرلشکر عبدالرزاق الناظوری نیز یک ماه گذشته در حادثه سرنگونی هواپیمای امدادی کشته شد.
این هواپیما که قصد داشت در فرودگاه پایگاه هوایی «الابرق» در شهر البیضاء در شرق لیبی فرود آید سرنگون شده بود.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :