آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/30 07:25

هواپیمای مسافربری مالزی تهدید به بمب گذاری شد

این پرواز با 30 مسافر و چهار خدمه پروازی به سمت سنگاپور در حرکت بود.
براساس گزارش مقامات مالزی، پس از آنکه دو بار با دفتر مدیریت فرودگاه سوبانگ در ایالت سلانگور تماس های ناشناسی برقرار و یک مرد ادعا کرد مواد منفجره در هواپیما کار گذاشته شده است، این هواپیما تخلیه شد.
به نوشته روز چهارشنبه تارنمای 'نیواستریت تایمز'، مقامات پلیس مالزی اعلام کردند دو تماس به زبان های انگلیسی و مالایی با فاصله چند دقیقه که گمان می رود یک شخص بوده است، برقرار شد.
بنابراین گزارش، پس از این دو تماس برج مراقبت با خدمه پرواز ارتباط برقرار کرد و ضمن انتقال هواپیما به یک باند دیگر، مسافران تخلیه شدند.
پلیس فرودگاه 'سلطان عبدالعزیز شاه' که پیش از این فرودگاه سوبانگ نام داشت پس از بازرسی ها هیچ بمبی در این هواپیما نیافتند.
مسافران پس از توقف چند ساعته، ساعت 23 و 40 دقیقه شب گذشته به وقت محلی این فرودگاه را به مقصد سنگاپور ترک کردند.
مقامات امنیتی مالزی از سال گذشته تاکنون دستکم 15 نفر را تنها به دلیل استفاده از کلمه 'بمب' در فرودگاه های این کشور دستگیر کردند و روند روبه افزایش این مورد باعث نگرانی مقامات مالزی شده است.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :