آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/30 08:09

رهگیری هواپیماهای نظامی روسیه توسط جنگنده های انگلیس

وزارتخانه دفاع انگلیس در بیانیه ای گفت: جنگنده‌های ' تایفون ' انگلیس که از پایگاه هوایی اماری در استونی به پرواز درآمده بودند، هواپیماهای روسیه را در چارچوب مأموریت حفاظتی ناتو، مورد ره‌گیری قرار دادند.
این برای دومین بار در طی یک هفته اخیر است که تایفون های انگلیسی هواپیماهای نظامی روسیه را به ‌عنوان بخشی از مأموریتشان در منطقه بالتیک، مورد ره‌گیری قرار می‌دهند.
این وزارتخانه گفته است: هواپیماهای روسیه را که در حال ارسال کد قابل‌شناسایی نبوده و به پیام‌های مراکز کنترل هوایی منطقه نیز پاسخ نمی‌دادند ، مورد ره‌گیری قرار دادند.
'مایکل فالون' وزیر دفاع انگلیس در این مورد گفته است: برای دومین بار در عرض یک هفته گذشته جنگنده های نیروی هوایی انگلیس، به فعالیت‌های روس‌ها به‌ سرعت پاسخ گفتند.
وی افزود: در تمام طول مدت شبانه‌روز ما به نمایندگی از ناتو و متحدانمان به حفاظت از متحدان کلیدی‌مان در بالتیک ادامه می‌دهیم.
به گزارش منابع انگلیسی در ماه گذشته میلادی چهار هواپیمای جنگنده نیروی هوایی انگلیس به مأموریت پاسبانی ناتو در منطقه بالتیک پیوسته‌اند و مأموریت آنها تا پایان ماه اگوست ادامه خواهد داشت .
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :