آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/30 09:14

مذاکره هما برای رفع محدودیت پرواز ایرباس ۳۲۰ به اروپا

مدیرعامل شرکت هواپیمایی (هما) از مذاکره با کمیسیون اروپا برای رفع محدودیت پرواز هواپیماهای ایرباس ۳۲۰ ایران به اروپا خبر داد. به نقل از پایگاه وزارت راه و شهرسازی، فرهاد پرورش مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) نخستین جلسه شورای عالی هواپیمایی گفت: فعالیت هما با کمیسیون اروپا از سال ۲۰۰۸ آغاز شد و یکی از قوانین این کمیسیون تبعیت از (Third Country Operators (TCO است به این صورت که هر شرکت هواپیمایی که در نظر داشته باشد از سال ۲۰۱۷ به اروپا پرواز کند به جای مذاکره با سازمان هواپیمایی کشوری همان کشور برای میزان انجام پرواز و جزئیات آن، با کمیسیون اروپا قابل هماهنگی است که در حال اعمال است.

وی افزود: شرکت هواپیمایی هما اعلام آمادگی کرد تا بعد از ممیزی‌های لازم از سال ۲۰۱۷ مجوز انجام پروازهای این شرکت به هما داده شود که در این بخش رضایتمندی کلی خود را اعلام کردند.

پرورش محدودیت نوع هواپیما برای پرواز به اروپا توسط کمیسیون اروپا از سال ۲۰۰۹ را از دیگر مشکلات این شرکت عنوان کرد و گفت: آنها اعلام کردند برخی از تایپ‌های هواپیماها از جمله ایرباس ۳۲۰ برای پرواز به اروپا نباید استفاده شود.

مدیرعامل هما ادامه داد: سال گذشته درخواست کردیم که امکان استفاده از ایرباس ۳۲۰ برای پرواز به اروپا برای ایران‌ایر فراهم شود که تیمی را برای بررسی به ایران فرستادند و به نظر می‌رسد با توجه به اقدامات ما مشکل خاصی در پذیرش این هواپیماها برای پرواز به اروپا وجود نداشته باشد.
 
نخستین جلسه شورای‌عالی هواپیمایی در سال ۹۵ به ریاست عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با حضور علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، فرهاد پرورش مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی و سایر اعضای این شورا برگزار شد.

تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :