آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/30 10:18

فرودگاه ایلام به عنوان مرز مجاور هوایی تعیین شد

هیات وزیران فرودگاه شهدای ایلام را با توجه به ظرفیت‌های مناسب این فرودگاه، به عنوان مرز مجاز هوایی تعیین کردند.با پیوستن فرودگاه شهدای ایلام به جمع فرودگاه‌های بین‌المللی کشور، این فرودگاه نقش مؤثری در رونق و توسعه اقتصادی مناطق غرب کشور و بهبود معیشت مردم این مناطق ایفا خواهد کرد.

در همین زمینه مدیر فرودگاه ایلام گفته است؛ برای گرفتن تاییدیه مرز هوایی فرودگاه ایلام بیش از چهار سال تلاش کرده‌ایم.

به گفته مجتبی بیاتی؛ علاوه بر ایلامی‌ها عراقی‌ها هم علاقمند برقراری پروازهای ایلام-بغداد و ایلام-نجف‌اند، زیرا استان ایلام با سه استان کشور عراق همجوار است و بسیاری از عراقی‌ها برای رفتن به شهرهای ایران به ویژه مشهد مقدس ابتدا به ایلام سفر می‌کنند. همچنین بیشترین مسافران فرودگاه ایلام را عراقی‌ها تشکیل می‌دهند.

وی درباره مذاکره با ایرلاین‌ها عنوان کرد: ایرلاین‌ها از برقراری پروازهای خارجی استقبال می‌کنند. بنابراین مشکلی برای همکاری با ایرلاین‌ها نداریم. هم‌اکنون شرکت‌های هواپیمایی آسمان و پویا برای برقراری پرواز ایلام – نجف اعلام آمادگی کردند.

فرودگاه‌ ایلام فرودگاه اصلی این استان است. این فرودگاه از جمله فرودگاه‌هایی است که تاکنون تنها پروازهای داخلی در آن انجام می‌گرفته لذا با پیوستن این فرودگاه به فرودگاه بین‌المللی باعث ایجاد رونق اقتصادی این استان خواهد شد.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :