آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/03/03 12:17

دریافت مجوز دو شرکت هواپیمایی روسیه برای پرواز در ایران

پایگاه خبری وزارتخانه مزبور، هواپیمایی روسیه سرویس دهی در این مسیر پروازی را با بهترین هواپیماها در چارچوب مجوز آژانس فدرال حمل و نقل هوایی وزارت راه روسیه انجام خواهد داد.
دو شرکت هواپیمایی روسی به تازگی مجوز راه‌اندازی 12 پرواز مسافرتی هفتگی به شهرهای تهران، اصفهان و مشهد را دریافت کردند و این اقدام در چارچوب گسترش روابط گردشگری دو کشور صورت می‌گیرد.
وزارت حمل و نقل روسیه افزون بر « سیبیر » که شامل گروه‌­های اس 7 می شود، به شرکت « خطوط هوایی اورال » اجازه داده که به مقاصد تعیین شده در ایران پرواز کنند.
بنابر این گزارش دو شرکت « اس 7 » و « خطوط اورال » پس از امضای یادداشت تفاهم بین تهران و مسکو در ماه فوریه 2016 میلادی ( 13 بهمن تا 10 اسفند ) و تمایل به افزایش تا 28 پرواز در هفته، مجوز لازم را صادر کرد و اکنون توافق ها به مرحله عمل رسیده است.
دبیر مطبوعاتی شرکت هواپیمایی «سیبیر» به رادیو اسپوتنیک گفته بود: این شرکت چهار مسیر مسکو - تهران، مسکو- اصفهان، مسکو - مشهد و سن پترزبورگ - تهران را انتخاب کرده است.
« آنا باشینا » افزود: گروه اس 7 در این مسیرها فعالیت خواهد کرد، زیرا ظرفیت توسعه بازار حمل و نقل در این چهار مسیر مناسب است.
به گفته وی، کارهای اولیه انجام شده و پس از انجام امور مقدماتی مراحل بعدی دنبال می شود و تمامی پروازهای اس 7 با هواپیماهای جدید و روز ایرباس و بویینگ انجام می‌شود، اما مشخص نیست کدام مدل را برای مسیرهای ایران انتخاب خواهند کرد.
به گزارش ایرنا، اکنون شرکت های هواپیمایی « ایرفلوت » روسیه چهار روز در هفته و ایران ایر و ماهان نیز بین دو کشور پرواز دارند.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :