آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/03/04 12:58

سانحه هواپیمایی ماهان تکذیب شد

روز گذشته (95/​3/3) خبری در شبکه‌های مجازی و رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه، هواپیمای ماهان که از کیش به مقصد تهران در حال پرواز بود، هنگام فرود در فرودگاه مهرآباد دچار مشکل شد و دوباره به پرواز درآمد و پس از حدود ۲۰ دقیقه برای دومین بار در این فرودگاه به زمین نشست.

طبق اعلام رسانه‌ها؛ پرواز شماره ۱۰۴۲ کیش به مقصد تهران هواپیمایی ماهان در هنگام فرود بر باند با مشکل مواجه شد و به اجبار دوباره پرواز کرد. به گفته مسافران این پرواز، زمانی که هواپیما بر باند فرودگاه مهرآباد به زمین نشست، با مشکل مواجه و دوباره از باند بلند شد.

در همین زمینه مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری نقص فنی و تاخیر در پرواز کیش- تهران هواپیمای ماهان که منجر به دلهره مسافران این پرواز شده باشد را تکذیب کرد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: نظر به انتشار اخباری تحت عنوان«پرواز کیش- تهران به خیر گذشت» از طرف بعضی رسانه ها گفت: پرواز 1042 هواپیمای ماهان نه نقص فنی داشت و نه تاخیر در رسیدن به فرودگاه مهرآباد.

وی ادامه داد: این هواپیما به موقع ساعت 18:35 به فرودگاه مهرآباد رسیده است اما از آنجایی که باند دوم فرودگاه مهرآباد در دست بازسازی و نوسازی است اشکال آنی و چند دقیقه‌ای سطوح پروازی این فرودگاه موجب شد تا پروازهای این فرودگاه در پروسه زمانی کوتاه 15 الی 20 دقیقه با تاخیر انجام و به تبع آن هواپیمای کیش – تهران شرکت هواپیمایی ماهان نیز 20 دقیقه پس از تایم تعیین شده قبلی اجازه فرود پیدا کند.

مشاور رسانه‌ای رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، گفت: لذا هیچ خطری آن‌گونه که در برخی از اخبار آمده مسافران این پرواز را تهدید نکرده و اشکالی در سیستم‌های هواپیما و حتی فرودگاه که این شائبه را تقویت کند وجود نداشته است.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :