آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/03/05 13:13

مکاتبه از طریق ایمیل با شرکت بویینگ

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین الملل از مکاتبه با هواپیماسازی بویئنگ آمریکا از طریق ایمیل خبر داد و گفت: مدیران این شرکت دو مرحله به ایران سفر کرده اند.

اصغر فخریه کاشان در پاسخ به این پرسش که مذاکرات با هواپیماسازی بوئینگ در چه مرحله ای قرار دارد، اظهار کرد: مدیران این هواپیماسازی آمریکایی در دو مرحله به ایران سفر کردند و مذاکراتی با آنها در خصوص خرید هواپیما داشتیم.

وی تصریح کرد: همچنان با آنها از طریق ایمیل مکاتبه می کنیم و مذاکره با بوئینگ هنوز به مرحله قراردادی نرسیده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین الملل یکشنبه هفته جاری با اشاره به حضور مدیران ایرباس برای ادامه مذاکرات قراردادی در ایران به تسنیم گفته بود: احتمالا قرارداد خرید هواپیماهای ایرباس تا نیمه خرداد نهایی می‌شود.

فخریه‌‌کاشان اظهار کرد: مذاکرات قراردادی با هواپیماسازی ایرباس همچنان ادامه دارد و مدیران این شرکت امروز هم (یکشنبه) در ایران هستند.

وی با بیان این‌که امیدواریم هر چه زودتر این قرارداد نهایی شود، افزود: مذاکرات مربوط به تامین مالی این قرارداد نیز به‌طور جداگانه در حال پیگیری است و چنانچه مشکلی در رابطه با قرارداد پیش نیاید، احتمالا تا نیمه ماه جاری قرارداد بین ایران و ایرباس نهایی خواهد شد.

وی تاکید کرد: دولت ایران هیچ ضمانتی برای تامین مالی خرید هواپیما از ایرباس نمی‌دهد و امیدواریم تامین مالی خرید هواپیماها نیز طی ماه جاری عملیاتی شود.

تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :