آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/03/18 10:54

ارائه خدمات CIP فرودگاهی توسط بانک آینده

ارائه خدمات CIP فرودگاهی به سبد محصولات و خدمات بانکداری اختصاصی بانک آینده، افزوده شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بانک آینده اعلام کرد: در راستای ارزش آفرینی و ارائه خدمات بهتر و موثر‌تر برای مشتریان بانک، به‌خصوص مشتریان ویژه، «ارائه خدمات CIP فرودگاهی» در مجموعه سبد محصولات و خدمات بانکداری اختصاصی بانک آینده، قرار گرفت.

این خدمت که از اردیبهشت ماه در کلیه شعب تهران در حال ارائه است شامل خدماتی مانند انتقال مشتری مسافر از مبدا تا فرودگاه و هنگام بازگشت از فرودگاه تا مقصد، همراهی و مشایعت به محل جایگاه CIP و بالعکس، برخورداری از تشریفات و ورود و خروج اختصاصی، انجام سایر امور تشریفات نظیر سپردن و استرداد بار توسط متصدیان، تشریفات گمرکی، اقدامات ترافیکی اعم از رزرو جا و اخذ کارت سوار شدن به هواپیما با سرعت و دقت مطلوب، پذیرایی از مسافر و همچنین استفاده از سیستم پذیرایی در جایگاه تشریفات، استفاده از خدمات اینترنت بی‌سیم رایگان در محل جایگاه تشریفات و امکان پذیرایی از استقبال‌کنندگان در سالن تشریفات بعد و قبل از انجام پرواز است.

مشتریان بانک آینده می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، با مرکز ارتباط بانک با شماره 27663200-021، تماس حاصل بگیرند.


تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :