آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/04/10 18:52

آغاز پروازهای مستقیم ایران-قزاقستان

شرکت هواپیمایی قزاقستانی پس از انجام پیگیری‌های لازم از عصر امروز نخستین پرواز خود بین دو شهر تهران و آلماتی را آغاز خواهد کرد و براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در قالب یک برنامه پروازی دائم این روند را ادامه خواهد داد.

این پرواز که با هواپیمای امبرائر ۱۹۰ که ساخت کشور برزیل است، انجام می‌شود، ۸۸ صندلی اکونومی و ۹ صندلی بیزینس خواهد داشت که از این پرواز دو نرخ متفاوت بلیت عرضه می‌شود. قیمت بلیت اکونومی رقمی کمتر از یک میلیون تومان و بلیت بیزینس حدود سه میلیون تومان قیمت خواهد داشت.

براساس اعلام این شرکت قزاقستانی پروازهای مستقیم تهران-آلماتی سه ساعت و ۱۵ دقیقه زمان خواهد برد و در روزهای شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه هر هفته انجام می‌گیرد.

نماینده این شرکت در ایران درباره اهمیت بالایی که ایرآستانا برای حضور در ایران قائل است، اظهار کرد: در سال گذشته حجم تعاملات اقتصادی دو کشور حدود یک میلیارد دلار بود که اگر به این رقم‌ها فعالیت شرکت‌های دو ملیتی و صنایع گردشگری را نیز اضافه کنیم اهمیت افزایش رابطه با ایران به خوبی خود را نشان می‌دهد. تقویت تعاملات تجاری و فرهنگی دو طرف یکی از اصلی‌ترین اهداف این پروازهای مستقیم خواهد بود.

همچنین نماینده سفارت قزاقستان نیز در این مراسم با بیان اینکه این پروازهای مستقیم اتفاق مثبتی است که می‌تواند به تعمیق روابط دو کشور بیانجامد، اظهار کرد: قزاقستان به دنبال آن است که با پیگیری‌های آتی خود امکان صدور ویزا برای اتباع این کشور در فرودگاه امام خمینی (ره) را فراهم کند تا به این ترتیب تعداد توریست‌هایی که بین دو کشور رفت و آمد دارند، افزایش پیدا کند.


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :