آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/04/23 11:04

تلاش «میتسوبیشی» برای حضور در آسمان ایران

به گزارش ایرنا، اعلام این شرکت در خصوص همکاری با ایران در حالی صورت می گیرد که دو شرکت هواپیماسازی ایرباس و بویینگ نیز جهت عقد قرارداد با شرکت «ایران ایر» برای اجرای قرارداد نهایی در موعد مقرر رقابت سختی را آغاز کرده اند.
شرکت هواپیمایی میتسوبیشی ژاپن امروز سه شنبه اعلام کرد که گفت وگوها با کشورمان را در خصوص فروش جت های مسافربری آغاز کرده است.
شرکت صنایع سنگین میستوبیشی خاطر نشان کرده که از سپتامبر گذشته، چهار ماه قبل از برداشته شدن تحریم ها با ایران در ارتباط بوده و علاقه خود را برای حضور در بازار این کشور را به اطلاع مسئولان آن رسانده است.
بنابر این گزارش، این شرکت ژاپنی با «ایران ایر»، شرکت هواپیمایی «آسمان» و «سازمان هواپیمایی» در خصوص فروش جت های مسافربری گفت و گوهایی صورت داده است.
از سوی دیگر اعلام شده است که میتسوبیشی با شرکت های هواپیمایی ایران در حاشیه نمایشگاه هوایی «فاربروگ» که از دیروز در لندن گشایش یافت، در حال مذاکره است.
بر این اساس «ایران ایر» درصدد خرید 80 فروند هواپیمای مسافربری با گنجایش 70 سرنشین برای خطوط داخلی است و میتسوبیشی می گوید ماه گذشته میلادی در جریان کنفرانس هواپیمایی دوبلین مقام های دو طرف در این باره مذاکره کرده اند.
این شرکت که از سوی دولت ژاپن حمایت می شود، می گوید: ابتدا به دنبال سفارش های خرید هواپیماهایی با گنجایش 90 سرنشین است زیرا جت های 70 سرنشین از سال 2019 میلادی تولید می شود.
تارنمای نیکی از ژاپن با اعلام این گزارش تاکید کرده است که رقبای میتسوبیشی همچون «رایولز امبرایر» برزیل و «بمباردیه» کانادا نیز در حال بازاریابی در ایران هستند.
نیکی می افزاید که ایرباس، شرکت هواپیمایی اروپایی پیشتر در خصوص فروش 118 فروند هواپیما با ایران توافق کرده است و بویینگ نیز در ماه گذشته میلادی توافقی برای فروش هواپیما با ایران امضا کرده است.
گزارش تصریح می کند که ایران نتوانسته است در جریان تحریم های این بخش را توسعه بخشد و برای یک دهه آینده با توجه به اینکه می خواهد تهران به ترمینال بزرگ هوایی خاورمیانه تبدیل شود به 400 تا 500 فروند هواپیما نیاز خواهد داشت.
این شرکت ژاپنی برای اولین بار توانسته است قراردادی با شرکت هواپیمایی «راکتون سوئد» برای فروش 20 فروند هواپیمای «ام آر جی» منعقد کرده و بازار هوایی قاره اروپا راه پیدا کند.
میتسوبیشی در گزارشی آورده است که هدفگذاری این شرکت فروش نزدیک به یکهزار فروند هواپیما است.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :