آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/04/29 09:41

اقدامات امنیتی جدید در برزیل اوضاع فرودگاه ها را مختل کرده است

به نقل از خبرگزاری اروپاپرس ، پس از حمله نیس که در آن 84 نفر کشته شدند ، مقامات برزیلی محدوده های امنیتی را تشدید ، کنترل ها را در جاده های اصلی تقویت و خود را برای بازرسی بیشتر مردم در رویدادهای ورزشی آماده می کنند .
انتظار می رود که بیش از 500 هزار خارجی برای شرکت در مسابقات به ریو دو ژانیرو سفر کنند
باتوجه به وجود صف ، شرکت دولتی «اینفرائرو» که مدیریت چندین فرودگاه در کشور را بر عهده دارد اطمینان داد که پرواز های با کمی تاخیر انجام شود یا که مجبور به لغو آن شوند .
از سوی دیگر ، کارکنان گمرک برزیل نیز از هفته گذشته برای درخواست بهبود حقوقی دست به یک اعتصاب نامحدود زده ا ند ، موردی که باعث کند شدن بازرسی ها در بارها و چمدان ها و واردات در اصلی ترین فرودگاه ها و نقاط ورود به کشور شده است .
بنا بر این گزارش،توانایی برزیل برای میزبانی بازیهای المپیک به دلیل بحران اقتصادی،سیاسی و وجود ویروس زیکا،این بازی ها در روز 5 آگوست (15 مرداد )، آغاز خواهند شد و برای نخستین بار در تاریخ خواهد بود که آمریکای جنوبی به برگزاری این بازی ها می پردازد .
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :