آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/04/30 09:37

اجرای پروژه های جدید در فرودگاه سردار جنگل رشت

ده پروژه مطالعاتی، امنیتی، خدماتی، پشتیبانی و هوانوردی در فرودگاه سردار جنگل شروع  ویا در دست اقدام است.

از ابتدای سال جاری ده پروژه اعم از مطالعاتی، خدماتی، پشتیبانی و هوانوردی با اعتباری بالغ بر 146 میلیارد ریال آغاز شده و یا اقدامات لازم برای شروع آنها انجام شده است.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان، مدیر کل فروگاه سردار جنگل از پروژه های در حال اجرای این فرودگاه خبر داد و گفت: ساختمان C.C.TVبه متراژ 300 متر مربع  و ساختمان پشتیبانی عملیات زمستانی و تجهیزات ایمنی زمینی به متراژ 430 متر مربع که مجموعاّ هشت میلیارد ریال  از محل اعتبارات شرکت فرودگاههای کشور در دست اجراست.

فتاح رضوانی به  تکمیل سیستم هوشمند سازی اماکن و محاوط فرودگاه با اعتبار هفت میلیارد ریال اشاره کرد و افزود: برای پروژه خرید، نصب و اجرای سیستم سرمایشی و گرمایشی ساختمان پشتیبانی پروازهای خارجی بیست و پنج میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

وی همچنین پروژه آبرسانی و ایستگاه پمپاژ آب شرب فرودگاه رشت با اعتبار سی و دو میلیارد ریال،فاز دوم محوطه سازی ترمینال جدید با اعتبار 45 میلیارد ریال، خرید سامانه ناوبری  به ارزش پانزده میلیارد ریال  را نیز از دیگر پروژه های در دست اقدام این اداره کل اعلام کرد و افزود:مطالعات فاز دوم استریپ پروازی و زهکشی بالغ بر چهار میلیارد ریال، مطالبات پروژه های در دست اقدام بالغ بر ده میلیارد ریال،از دیگر پروژه هایی هستند که کلیه مقدمات اجرایی آنها از ابتدای سال جاری شروع و طی برنامه زمانبندی مشخص اجرا خواهد شد.

مهندس رضوانی در پایان خاطر نشان کرد: در یک بازه زمانی دوساله و بسیج همگانی که برای تصویب طرح جامع فرودگاهی انجام شد جای شکرش باقی است که در حاضر ، مسئولین شرکت فرودگاهها، مسئولین استانی، نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی، رئیس  محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور عزم جزم نمودند که مهمترین هدف برنامه ریزی شده یعنی تملک اراضی مورد نیاز فرودگاه محقق شود.


وی اظهار داشت: امروز همه مسئولین استانی و کشوری بر اساس اقداماتی که صورت پذیرفت، بر این باورند که تملک اراضی اطراف فرودگاه جهت پیاده سازی طرح جامع فقط از محل منابع ملی میسّر است و هیچ چشمداشتی نباید به منابع داخلی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران داشت.

مدیر کل فرودگاه گیلان همچنین اذعان داشت: با توجه به رایزنی هایی که انجام شد آقای دکتر نوبخت قول دادند تا به هر نحو ممکن بخشی از این اراضی در آینده نزدیک تملک گردد .
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :