آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/04/30 11:41

بهره برداری از باند 29 راست فرودگاه مهرآباد در سال جاری

عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در باز​دید از فرودگاه مهرآباد گفت: با افتتاح باند 29 مهرآباد در سال جاری مشکلات تک باند بودن مهرآباد مرتفع شود.
 
سید احمد مومنی‌رخ عضو هیات مدیره و راهبر عملیات هوانوردی، حسین اکرمیان عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی٬ محمدرضا امامی معاون توسعه مدیریت و منابع و حسین صادقی معاون عملیات فرودگاهی ایران با حضور در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد از روند اجرایی پروژه بهسازی باند ۲۹ راست این فرودگاه بازدید کردند.

مومنی‌رخ در بازدید از پروژه بهسازی باند ۲۹ راست فرودگاه مهرآباد گفت: نظارت کیفی پروژه مقوله‌ای است که باید در طول اجرای آن به‌طور همیشگی و دائم به آن پرداخته شود و نظارت بر انجام و کیفیت این پروژه باید مطابق با استانداردهای روز جهانی مد نظر گرفته شود.

وی با اشاره بر اجرای استانداردسازی و ایمن‌سازی سطوح پروازی فرودگاه مهرآباد اظهار داشت: می‌بایست اجرای بهینه و بدون نقص زیرساختی دائما رصد شده تا درصد خطا پایین آید زیرا استاندارد و ایمن‌سازی سطوح پروازی از اهداف کلان شرکت فرودگاه‌ها در حمل‌ونقل هوایی و فرودگاهی است.

وی اظهار امیدواری کرد: با افتتاح این باند در سال جاری مشکلات تک باند بودن مهرآباد مرتفع شود.

همچنین حسین صادقی معاون‌ عملیات فرودگاهی هم در این بازدید تعاملات و اقدامات انجام شده در‌ سطوح پروازی با مجری طرح و پیمانکار را در قالب گزارشی ارائه کرد و افزود: با پیگیری‌های مستمر مدیرعامل و هیات مدیره، پروژه‌های زیرساختی فرودگاه‌ها سرعت بیشتری گرفته است و در چند ماه آینده شاهد عملیاتی بودن باند 29 راست خواهیم بود.

صدارت معاون عملیات هوانوردی فرودگاه مهرآباد نیز در این بازدید با اشاره به حجم بالای ترافیک پرواز در فرودگاه مهرآباد اظهار داشت: روزانه بیش از 380‌ نشست و برخاست در فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود و در مدت زمان انجام این پروژه(بهسازی باند) محدودیت‌های پروازی نیز در این فرودگاه اعمالشده که با همه اینها بار سنگینی را بر دوش عوامل اجرایی پروازی وارد می‌کند و امید است با عملیاتی شدن این باند٬ کنترلرها و عوامل اجرایی در سطوح پروازی به آرامشی نسبی دست یابند.

به گزارش روابط‌عمومی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد؛ پروژه بهسازی سطوح و روسازی باند ۲۹ راست فرودگاه بین‌المللی مهرآباد از شهریور سال گذشته شروع شد.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :