آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/05/07 12:15

اولین دوره مسابقات جام ملی سرعت پهپادها بر بام ایران برگزار می شود

به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا از روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این مسابقات از 19 تا 22 مردادماه با حضور 38 تیم از سراسر کشور برگزار خواهد شد.
مسابقه جام ملی سرعت پهپاد ها بربام ایران که برای اولین بار در کشور برگزار می شود، درنوع خود یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین مسابقات تخصصی پهپادها است، این مسابقه با حمایت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی و به همت انجمن علمی دانشجویی مکاترونیک و هوش مصنوعی دانشگاه شهرکرد برگزار می شود.
این مسابقه به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک، با همت و تلاش دستگاه های استانی و کشوری، نمایشگاهی در حوزه صنایع نوین فناور با محوریت تلفیق رباتیک و صنایع هوانوردی و با حضور شرکت های دانش بنیان داخلی تدارک دیده شده تا فرصتی برای ایجاد ارتباط میان پایگاه های علمی پژوهشی کشور و صنایع فناور و پیشرو در این حوزه باشد.
این مسابقات به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری در دانشگاه شهرکرد برگزار خواهد شد و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق وبسایت این رویداد به آدرسwww.nationaldroneracing.ir اطلاعات لازم را دریافت کنند.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :