آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/05/08 08:59

فرود اضطراری پرواز کیش - رشت

حسن عباسی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یک فروند هواپیمایی مسافربری صبح امروز از کیش به سمت رشت در حال پرواز بود که بدلیل بیماری یک کودک 16 ماهه ، این هواپیما مجبور شد در فرودگاه مهرآباد تهران نشست اضطراری انجام دهد.
وی بیان کرد: پس از نشست این هواپیما تکنیسین های اورژانس برای نجات جان کودک 16 ماهه اقدامات درمانی را انجام دادند.
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران خاطرنشان کرد: عملیات احیا تکنیسین های اورژانس تهران نتیجه نداد و این کودک 16 ماهه در داخل هواپیما جان داد.
وی با بیان اینکه علت فوت این کودک 16 ماهه در دست بررسی است به نقل از والدین کودک گفت که این کودک در مراکز درمانی کیش نیز تحت مداوا قرار داشته و مرگ این کودک بدلیل مسمومیت غذایی نبوده بلکه این کودک بدلیل سابقه بیماری که از قبل داشته جان باخته است.
مدیر روابط عمومی اورژانس تهران خاطرنشان کرد: شب گذشته نیز یک فروند هواپیما که از کشور اتریش به مقصد ابوظبی در حال پرواز بود به دلیل بدحالی پنج نفر از مسافران از جمله یک خانم باردار مجبور به فرود در فرودگاه مهرآباد شد و پس از اقدام های اولیه تکنیسین های اورژانس تهران به پرواز خود ادامه داد.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :