آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/05/14 09:28

پروازهای فرودگاه بندرعباس به دبی لغو شد

حسین پاسلار عصرچهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تمام پروازهای بندرعباس به مقصد دبی تا زمان اعلام آمادگی فرودگاه دبی برای پذیرش هواپیماها لغو خواهد بود.
وی ادامه داد: پرواز ساعت 20 امشب ( چهارشنبه شب) بوسیله شرکت هواپیمایی' فلای دبی ' (fly dubai ) ازبندرعباس به دبی لغو شده و درصورتی که فرودگاه دبی شرایط عادی خود را بازنیابد احتمال لغو پروازهای روز پنجشنبه نیز وجود دارد.
مقام های فرودگاه بین المللی دبی ساعاتی پیش اعلام کردند که همه پروازهای ورودی و خروجی در این فرودگاه تا اطلاع ثانوی لغو شده است.
فرودگاه بین المللی دبی امروز شاهد حادثه فرود یک فروند هواپیما مسافری از مبدا هند بود که در آن هواپیمای بوئینگ 777 با 275 سرنشین دچار سانحه شد.
بر اساس تصاویر منتشر شده بر روی شبکه های اجتماعی، ستون عظیمی از دود سیاه رنگ در صحنه حادثه به چشم می خورد، اما گزارشی درباره خسارات مالی این حادثه منتشر نشده است.
سخنگوی فرودگاه دبی اعلام کرد که همه مسافران از این هواپیما خارج شده اند. 
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :