آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/05/14 14:33

پروازهای فرودگاه دبی از سرگرفته شد

به گزارش رسانه های عربی٬ این حادثه در باند اصلی فرودگاه رخ نداد و همچنان عملیات سردکردن هواپیما ومهار آتش در جریان است.
رسانه های عربی با اشاره به این که تخلیه مسافرین از هواپیما طی 45 ثانیه انجام گرفت، افزودند: کادر پزشکی همچنان کار معاینه مسافران هواپیما را ادامه می دهند.
رویترز پیشتر به نقل از دفتر رسانه ای دولت در دبی گزارش داده بود که فرودگاه بین المللی این شهر امروز شاهد حادثه یک فروند هواپیما مسافری از مبدا هند به هنگام فرود در این فرودگاه بود.
هواپیمای مذکور بوئینگ 777 با 282 سرنشین بود که به هنگام فرود دچار سانحه شد.
بر اساس تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی، ستون عظیمی از دود سیاه رنگ در صحنه حادثه به چشم می خورد و سقف این هواپیما به طور کامل از بین رفته و جدا شده است.
صفحه توئیتری نظارت زنده ترافیک هوایی 'فلایت رادار24' پیش از این اعلام کرده بود که فرود و برخاست کلیه پروازها در فرودگاه دبی به حالت تعلیق درآمده است.
از سوی دیگر برخی رسانه های عربی اعلام کرده اند که پروازهای فرودگاه دبی به فرودگاه بین المللی مکتوم دیگر فرودگاه واقع در شهر دبی منتقل شده است. 
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :