آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/05/15 15:10

فرودگاه لارستان به عنوان مرکز پشتیبانی خدمات هلی‌کوپتری انتخاب شد

فرودگاه لارستان به عنوان پایگاه و مرکز پشتیبانی شرکت خدمات هلی‌کوپتری تارا انتخاب شد.
 
به گزارش تین‌نیوز، عنایت انصاری‌فرد، مدیرکل فرودگاه لارستان در رابطه با این خبر گفت: باتوجه به استقرار هلی‌کوپترهای این شرکت در فرودگاه لارستان و پیگیری‌های به عمل آمده، شرکت هلی‌کوپتری تارا آمادگی خود را برای ارائه خدمات مورد نیاز مردم لارستان، استان فارس و استان‌های همجوار اعلام کرد.

به گفته وی مقرر شد؛ با توجه به پتانسیل‌های موجود و کارآیی و توانمندی بالای این هلی‌کوپترها، از آن‌ها به عنوان اورژانس هوایی – امداد و نجات و اطفاء حریق و به صورت اختصاصی و VIP در قالب طرح ایرتاکسی برای جابه‌جایی افراد به نقاط و شهرهای مختلف استفاده شود.

انصاری‌فرد ادامه داد: البته این امر منوط به استقبال و عقد قرارداد ارگان‌ها و اداراتی مانند فرمانداری، دانشکده علوم پزشکی، هلال احمر، شهرداری، منطقه نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و... است.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه لارستان؛ وی در این راستا حمایت و استقبال مسئولان به‌ویژه نهادهای ذیربط، در راستای استفاده بهینه از این فرصت به وجود آمده را خواستار شد و این امر را بستری مناسب برای رفاه و رفع بسیاری از مشکلات مردم منطقه دانست.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :