آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/05/15 20:55

سانحه بویینگ 737 در ایتالیا و ورود آن به بزرگراه

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری 'رای نیوز24'، یک فروند بوئینگ 737 متعلق به شرکت DHL که بامداد امروز جمعه از پاریس وارد فرودگاه 'اوریو السریو' شهر برگامو در شمال ایتالیا شد، پس از فرود از باند فرودگاه خارج و وارد جاده مجاور آن شد.
در پی این تصادف که بدون خسارت گزارش شده است، در خیابان مجاور فرودگاه هیچ خودرویی عبور نمی کرد. اکنون 8 تیم آتش نشانی در تلاش برای بازگرداندن هواپیما به باند فرودگاه هستند.
بر اساس این گزارش، پرسنل هواپیما هیچ آسیبی ندیدند اما در نخستین ساعات بامداد ترافیک هوایی فرودگاه برای مدتی بسته شد. آژانس ملی امنیت پرواز ایتالیا نیز پرونده ای در این زمینه باز کرده است.
تارنمای روزنامه 'لارپوبلیکا' نیز نوشت: بر اثر این تصادف دوهزار و 500 مسافر در زمین مانده و با اینکه فرودگاه مجددا فعالیت خود را از سر گرفت اما 15 پرواز حذف و سایر پروازها نیز کندتر شده و هواپیماهای باری به فرودگاه های دیگری تغییر مسیر دادند.
سازمان هوانوردی ایتالیا از مسافران دعوت کرد تا ساعات پروازهای خود را قبل از حرکت کنترل کنند .
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :