آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/05/16 12:45

لغو بیش از 200 پرواز در پی آتش سوزی هواپیما در دوبی

ترافیک فرودگاه دبی روز پنج‌شنبه یک روز پس از اینکه یک هواپیمای شرکت امارات پس از فرود آتش گرفت و پرازدحام‌ترین فرودگاه خاورمیانه را به مدت چند ساعت تعطیل کرد، مختل ماند و ۲۳۷ پرواز لغو شد.

مقامات فرودگاه دبی اعلام کردند: این فرودگاه ۱۱۶ پرواز ورودی و ۱۲۱ پرواز خروجی را از زمان این حادثه که اواسط روز چهارشنبه اتفاق افتاد، لغو کرد؛ در حالی که ۴۴ هواپیما هم به فرودگاه امارات که در نزدیکی این فرودگاه قرار دارد هدایت شدند. فرودگاه دبی چهار ساعت پس از اینکه یک بوئینگ ۷۷۷ از مبدا هند با ۳۰۰ مسافر پس از فرود دچار حادثه شد، با ظرفیت کمتری فعالیتش را از سر گرفت. همه مسافران و خدمه این هواپیما به سلامت از هواپیما خارج شدند؛ اما یک آتش‌نشان اماراتی در حالی که تلاش داشت این آتش را خاموش کند جانش را از دست داد. براساس گزارش خبرگزاری فرانسه، انتظار می‌رود فعالیت‌های فرودگاه دبی به سرعت به به حالت عادی بازگردد. فرودگاه دبی بزرگ‌ترین هاب هوایی جهان از نظر تعداد مسافران بین‌المللی و پایگاه شرکت هواپیمایی امارات است که به بیش از ۱۵۳ مقصد پرواز دارد.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :