آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/05/17 10:43

نبود جایگاه سوخت معظل فرودگاه گچساران

فرماندار گچساران گفت: نبود جایگاه سوخت در فرودگاه نفت گچساران مشکلات بسیاری را در تکمیل ظرفیت هواپیمایی این شهر به وجود آورده است.

عبدالرحیم رحیمی ظهر امروز در گچساران اظهار داشت: واقع شدن گچساران در شاهراه جنوب کشور یکی از ویژگی‌های این شهرستان است.

فرماندار گچساران با بیان اینکه گچساران به عنوان یک شهر استراتژیک دارای موقعیتی ویژه در جنوب کشور است، افزود: نبود جایگاه سوخت در فرودگاه نفت گچساران مشکلات بسیاری را برای تکمیل نشدن ظرفیت هواپیمایی این شهر به وجود آورده است.

وی در ادامه افزود: هواپیماها به دلیل حمل سوخت اضافه برای مسیر برگشت خود قادر به تکمیل مسافر و جا به جا کردن آنها را ندارد.

رحیمی در این خصوص به راه‌اندازی اداره هواشناسی اشاره کرد و گفت: مکان اداره هوا شناسی گچساران توسط شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران احداث و تجهیزات این اداره از طریق اداره‌کل هواشناسی استان تامین می‌شود.

فرماندار گچساران اظهار داشت: با توجه به پروازهای داخلی در این شهرستان که از دو پرواز در هفته به سه پرواز افزایش پیدا کرده است، افزایش باند پرواز و احداث سالن انتظار برای مسافرین و هم چنین برج مراقبت در فرودگاه گچساران انجام خواهد شد.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :