آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/05/17 15:30

فرودگاه های رامسر ، نوشهر و ساری توسعه می یابند

موسی مشاء زمینی روز یکشنبه در آئین تودیع و معارفه مدیرکل جدید فرودگاه های مازندران افزود : با اجرای طرح توسعه فرودگاه شهر گردشگری رامسر کارکرد این فرودگاه بین المللی افزایش پیدا می کند.
به گفته وی هم اکنون در هفته هشت پرواز از فرودگاه رامسر انجام می شود که شش پرواز به تهران و دو پرواز به مشهد است.
مشاء زمینی که امروز پست خود را به سعداله وطن خواه تحویل داد ، اضافه کرد با اجرای طرح توسعه فرودگاه رامسر ، ظرفیت پرواز از این فرودگاه به سایر استان های کشور افزایش پیدا می کند.
مدیرکل فرودگاه های مازندران به طرح توسعه فرودگاه نوشهر نیز اشاره کرد و گفت: با نصب دستگاه دی وی آر، پرواز در روزهای بارانی و مه آلود نیز در این فرودگاه برقرار شد و میزان کنسلی پرواز به 50 درصد کاهش یافت.
موسی مشاء زمینی با اشاره به ساخت سالن مستقبلین در فرودگاه دشت ناز ساری میزان هزینه کرد آن را در مساحت هفت هزار متر مربعی حدود 150 میلیارد ریال اعلام کرد.
وی مزیت این بخش را تسهیل در استقبال مسافران داخلی و خارجی و ایجاد حفاظ در روزهای گرم و سرد سال دانست.
وی ایجاد ترمینال داخلی و خارجی را طرح های دیگر اجرایی برای توسعه فرودگاه دشت ناز ساری در دولت تدبیر و امید برشمرد.
مازندران سه فرودگاه در ساری- نوشهر و رامسر دارد و سالانه پذیرای حدود 350 هزار گردشگر خارجی است و امسال پیش بینی می شود این رقم از 400 هزار نفر بیشتر شود.
معاون امور هماهنگی عمرانی استاندار مازندران نیز در این نشست خواهان برقراری پرواز روزانه ساری- به تهران شد و گفت: شرکت هواپیمایی ماهان آماده برقراری این پرواز است و این شرکت می تواند فرودگاه ساری را به عنوان یکی از آشیانه های خود قرار دهد.
علی نبیان افزایش پروازهای بین المللی را از دیگر مطالبات مردم این خطه شمال کشور از فرودگاه بین المللی ساری دانست و اضافه کرد که در دولت تدبیر و امید کارکرد فرودگاه های این استان 20 درصد رشد داشته و ظرفیت برای افزایش بیشتر در این حوزه وجود دارد.
در پایان این نشست با قدردانی از موسی مشاء زمینی که هفت سال مدیرکلی فرودگاه های مازندران را عهده دار بود ، سعداله وطن خواه به عنوان مدیرکل جدید فرودگاه های استان مازندران معرفی شد.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :