آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/05/19 09:58

نشست تولیدکنندگان دستگاه های ناوبری

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، در نشست مشترک مدیران ارشد عملیات هوانوردی و نمایندگان شرکت ایرودیتا در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران شیوه پشتیبانی و آموزشی مهندسان وارسی پروازی فلایت چک بحث و بررسی شد.
در این نشست نمایندگان شرکت ایرودیتا راهکارهای آموزش متخصصان مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی برای انجام عملیات وارسی پروازی فلایت چک و استفاده از دستگاه FIS و همچنین آموزش اپراتوری و تعمیر و نگهداری دستگاه مذکور را در ایران بررسی کردند.
کاشف علی پور سرپرست مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی شرکت فرودگاه ها گفت: ایرودیتا بزرگترین کارخانه تولیدکننده دستگاه FIS در جهان است و ایران نیز این دستگاه را از این شرکت آلمانی خریداری کرده است. نمایندگان این شرکت آلمانی باید خدمات خود را در این زمینه از جمله آموزش و پشتیبانی دستگاه های یاد شده به متخصصان ایرانی ارایه دهند.
به گفته وی، دوره های آموزشی که توسط نمایندگان ایرودیتا در ایران برگزار می شود، تا زمان خودکفایی متخصصان ایرانی در این مرکز ادامه خواهد داشت.
وی در پایان از آغاز فعالیت هواپیمای فلایت چک در هفته آینده خبر داد و گفت: این هواپیما با توجه به وارسی پروازی دستگاه های کمک ناوبری هوایی فرودگاه های کشور و شرایط خاص آب و هوایی این منطقه مورد سرویس قرار گرفته و به زودی عازم فرودگاه های نواحی شمال و غرب کشور می شود.
به گزارش ایرنا، FIS دستگاه ناوبری هوایی برای وارسی پروازی در هواپیماهای فلایت چک قرار دارد و به صورت مستمر با استفاده از این هواپیماها سیستم های ناوبری هوایی در فرودگاه های کشور چک می شود تا این سیستم ها به صورت منظم به وظایف خود عمل کنند.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :