آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/05/19 12:00

تلاش ایرباس و بویینگ برای دریافت مجوز فروش به ایران

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت:باوجود ادامه رایزنی با شرکت های فروشنده هواپیما مشکل ارتباطات مالی روند خرید هواپیما را کنده کرده است .

علی عابدزاده افزود:  ارتباطات مالی و دریافت مجوز "او فک" مقداری روند کار را کند کرده به طوری که هم اکنون در پرداختها مشکل داریم وباید به شکلی از طریق سیستم بانکی برطرف شود. 
 
وی با بیان اینکه هر چند روند کار کند است ولی مثبت ارزیابی می شود  گفت: اطلاعاتی که به صورت رسمی داریم حاکی از آن است که شرکت های هواپیمایی ایرباس و بوئینگ در پی دریافت مجوز برای فروش هواپیما به ایران هستند.
 
وی گفت: توافقی که انجام شده ادامه دارد ضمن اینکه در همین چند هفته اخیر مکاتباتی بین برخی شرکت های هوایی ایران و اف ای آمریکا صورت گرفته است که طرف آمریکایی پاسخ سوالات شرکت های ایرانی را داده است که این نشان از روند کار است. 
 
عابد زاده گفت: برخی از شرکت هایی که تعمیر کننده قطعات یدکی و موتور هواپیما هستند در حال حاضر تعمیر موتور و قطعات را می پذیرند. 
 
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری افزود: در مجموع برای حمل و نقل صنعت هوایی نکات مثبت زیادی وجود دارد و روزنه امیدی برای صنعت هوایی کشور آغاز شده است . 
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :