آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/06/10 07:09

یک فروند بالگرد با قابلیت فرود روی آب به ناوگان هلال احمر افزوده شد

ناصر چرخ ساز روز سه شنبه در آئین آغاز عملیات اجرایی پایگاه امداد و نجات هوایی جمعیت هلال احمر استان بوشهر افزود: باتوجه به حادثه خیز و طولی بودن استان بوشهر وجود پایگاه امداد و نجات هوایی در این استان ضروری است که به همین دلیل تا پایان شهریور ماه جاری یک فروند بالگرد پیشرفته به استان اختصاص می یابد.
وی اظهار کرد: با استقرار بالگرد پیشرفته پرواز روی آب در بوشهر از زیرساختهای موقت جمعیت هلال احمر استان بوشهر برای بهره برداری از آن استفاده می شود.
چرخ ساز اظهار کرد: تجهیز ناوگان امداد هوایی جمعیت هلال احمر به امکانات پیشرفته زمینه رسیدگی و امداد رسانی در حوادث را سرعت داده است.
وی با بیان اینکه در زمان حاضر 20 پایگاه امداد و نجات ساحلی در کشور مستقر است یادآورشد: در استان بوشهر پنج پایگاه امداد و نجات دریایی وجود دارد.
مسئول عمران جمعیت هلال احمر استان بوشهر نیز گفت: پایگاه امداد و نجات هوایی جمعیت هلال احمر این استان در زمینی به مساحت 10 هکتار در محل تقاطع حسن نظام واقع در جاده ساحلی بوشهر- گناوه احداث می شود.
امین ماهینی افزود: پایگاه امداد و نجات هوایی جمعیت هلال احمر استان بوشهر با 10 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی در سه فاز و به مدت سه سال احداث می شود.
وی اضافه کرد: این پایگاه دارای آشیانه بالگرد، آتش نشانی، مخزن سوخت، چهار دستگاه انبار امدادی، پناهگاه، استراحتگاه خلبان و کادر پرواز و امدادگران، کارگاه مهندسی، ساختمان پشتیبانی مدیریت و برج مراقبت، تعمیرگاه و تاسیسات جانبی است.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :