آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/06/21 11:16

پرواز مستقیم بانکوک - تهران شرکت Thai Air

چارامپورن جوتیکاستیرا' رییس خطوط هوایی تایلند خرداد ماه امسال راه اندازی خط پروازی بین بانکوک و تهران در آینده را اعلام کرده بود، اما این شرکت روز شنبه اول اکتبر ( 10 مهر ماه) را زمان انجام نخستین پرواز بین پایتخت های تایلند و ایران در نظر گرفت و فروش بلیت را آغاز کرد.
براساس این گزارش که در صفحه فیسبوک 'تای ایر' منتشر شده است، پروازهای این شرکت بین بانکوک و تهران چهار پرواز در هفته و با هواپیمای بوئینگ 777 خواهد بود.
این شرکت که تلاش می کند با شرکت 'ایرآسیا ایکس' که پیش از این پرواز مستقیم بین تایلند و ایران را راه اندازی کرده است، رقابت کند، در این رقابت برای سه ماه بلیت های خود را با قیمت حدود 460 دلار در رفت و برگشت ارائه خواهد کرد.
پروازهای شرکت هواپیمایی بین المللی تایلند از بانکوک روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه خواهد بود و همان شب به مبدا بازمی گردد.
براساس گزارش خطوط هوایی تایلند، سالانه 250 هزار ایرانی از این کشور جنوب شرق آسیا دیدن می کنند و تقاضا برای پرواز مستقیم بین بانکوک – تهران وجود دارد.
'مرتضی دهقان' قائم مقام هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری مرداد ماه امسال در دیدار سفیر تایلند با توافق برای آغاز پروازهای شرکت 'تای ایر' اعلام کرد شمار پروازهای دو کشور از 9 پرواز به 13 مورد در هفته می رسد.
از 9 پرواز هفتگی کنونی بین ایران و تایلند، 6 پرواز را شرکت هواپیمایی ماهان و سه پرواز را 'ایر آسیا ایکس' برعهده دارند و به این پروازها چهار پرواز هفتگی 'تای ایر' افزوده می شود.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :