آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/07/03 07:28

هواپیمای نظامی آمریکا بر فراز ناوهای روسی

به گزارش ایرنا، بامداد روز جمعه یک فروند هواپیمای جاسوسی از نوع «پی-هشت.ای پوسیدون» آمریکا در سواحل شرقی دریای مدیترانه بر فراز ناوهای روسی حرکت می کرد.
خبرگزاری روسی اینترفاکس اعلام کرد که هواپیمای تجسسی آمریکایی با پرواز از یک پایگاه هوایی در جزیره سیسیل ایتالیا و عبور از فضای لبنان، قبرس، سوریه و فلسطین اشغالی در ساحل شرقی دریای مدیترانه بر فراز ناوهای روسی پرواز خود را انجام داد.
در زمان حاضر 10 رزمناو و ناوشکن و 3 فروند کشتی پشتیبانی روسیه در دریای مدیترانه مستقر هستند.
همچنین قرار است یک ناوگروه روسی به فرماندهی ناو هواپیمابر آدمیرال کوزنتسوف اکتبر (ماه آینده میلادی) برای استقرار در سواحل سوریه روانه دریای مدیترانه شود.
به باور کارشناسان، پروازهای جاسوسی آمریکا بر فراز ناوهای روسی و نیز پایگاه هوایی روسیه در حمیمم لاذقیه و پایگاه پشتیبانی دریایی طرطوس این کشور در ساحل دریای مدیترانه برای ارزیابی توانمندی نظامی روسیه در سوریه انجام می گیرد.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز ​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :