آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/07/03 10:34

صدور مجوز اداره کنترل دارایی های خارجه امریکا برای فروش هواپیما به ایران

به گزارش روز جمعه خبرنگار اقتصادی ایرنا، پایگاه اطلاع رسانی سازمان هواپیمایی کشوری به نقل از علی عابدزاده اعلام کرد: همانگونه که پیش بینی می شد، پس از اجرای برنامه جامع اقدام مشترک، راه ها به تدریج هموار شد و اینک نه تنها بخش دولتی، بلکه شرکت های خصوصی نیز می توانند به طور مستقیم با شرکت های هواپیما سازی در مورد خرید هواپیما مذاکره کنند.
وی با اشاره به اینکه به موازات توسعه ناوگان، ایجاد زیرساخت های لازم برای ورود هواپیماهای جدید نیز درحال انجام است گفت: نیاز سنجی های لازم در این مورد صورت گرفته و برای فعال کردن فرودگاه های بی پرواز و یا کم پرواز، حرکت به سمت اقتصادی شدن فرودگاه های کشور و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی به شرکت های حمل و نقل هوایی توصیه شده است تا حد امکان برای افزایش هواپیما با ظرفیت های پائین اقدام کنند.
عابدزاده با بیان اینکه مذاکرات و پیگیری های ایرلاین ها محدود به شرکت های بوئینگ و ایرباس نیست گفت: آنچه در این خصوص حائز اهمیت است، فراهم شدن جو رقابت است که شرکت های هواپیمایی دولتی و خصوصی می توانند از این فرصت استفاده و نسبت به افزایش ناوگان خود و نوسازی آن اقدام کنند.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری همچنین با اشاره به شرایط و محدودیت های گذشته و وجود نرخ های تکلیفی از طرف دستگاه های حاکمیتی که موجب تضعیف ساختار مالی شرکت های خصوصی شده است، از حوزه های اقتصادی و به خصوص بانک ها خواست تا با شرکت های هواپیمایی در جهت تامین منابع مالی آنها همکاری کنند.
وی به بانک ها اطمینان داد با فضای ایجاد شده و آزادی عمل منطقی و اصولی، شرکت ها این پتانسیل را خواهند داشت که با اصلاح ساختار مالی، پاسخگوی تعهدات مالی و بانکی خود باشند.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز ​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :