آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/07/04 16:41

عربستان 63 فروند هواپیما خریداری می کند

به گزارش تارنمای روزنامه سعودی عکاظ ، از سوی دیگر صالح الجاسر مدیرکل خطوط هواپیمایی عربستان توضیح داد: توافقنامه های جدید به امضا رسیده 63 هواپیمای مسافربری مدرن را در برمی گیرد که عبارتند از: 15 هواپیمای بوئینگ B777-300ER و 13 هواپیمای بوئینگ B787 و 35 هواپیمای نسل جدید ایرباسA320/‏A321-neo.
الجاسر تاکید کرد: این هواپیماها به 50 هواپیمای مدل های A330 و A320 افزوده خواهند شد که در سال گذشته میلادی در پاریس قرارداد آنها میان محمد بن سلمان وزیر دفاع و رئیس جمهور فرانسه به امضا رسید و ناوگان هوایی کشور در ماه گذشته میلادی اولین مجموعه از آنها را دریافت کرد.
وی افزود: علاوه بر چهار هواپیمای مدل B787-9 ؛ خطوط هواپیمایی عربستان در سال گذشته و جاری میلادی قراردادهایی را به امضا رسانده است که به موجب آنها این کشور از 113 هواپیمای مدرن تولید شده توسط صنایع هواپیمایی جهان بهره مند خواهد شد و قرار است ریاض در سال آینده میلادی این چهار هواپیما را به همراه سایر هواپیماهای خریداری شده دریافت کند.
وی ادامه داد: هم اکنون طرح های دیگری تا سال 2020 در دست بررسی است که با به اجرا درآمدن آنها شمار هواپیماهای مدرن ناوگان هوایی عربستان به 200 تا و پروازهای روزانه به هزار تا و پذیرش مسافران به 45 میلیون نفر در سال خواهد رسید.
وی تاکید کرد: در همین راستا بر اساس توافقنامه های منعقد شده قرار است 5 هزار دانشجوی در رشته های علوم هوایی و حفظ و نگهداری هواپیماها به خارج از کشور اعزام شوند.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز ​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :