آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/07/04 18:47

سرمایه گذاری قطر در صنعت هوانوردی روسیه

دولت قطر بر اساس این توافق٬ ٢٤ درصد از سهام فرودگاه بولکوفوی شهر سنت پترزبورگ روسیه را، که یکی از فرودگاه های مهم این کشور به حساب می آید ٬خریداری کرده است.
به نوشته روزنامه الشرق قطر، سازمان امور سرمایه گذاری قطر در ازای پرداخت مبلغ ٢٣٩ میلیون یورو٬ این سهام را خریداری کرده است و قصد دارد همکاری های تجاری خود را با روسیه افزایش دهد.
بر اساس سیاست دولت قطر ، صندوق ملی سرمایه گذاری این کشور به عنوان اهرم قدرت در عرصه سرمایه گذاری شناخته می شود و این صندوق جهت افزایش صادرات غیر نفتی تاسیس شده است.
بر اساس آمار ارائه شده، سازمان سرمایه گذاری قطر با سرمایه ٢٥٦ میلیارد دلاری به عنوان یکی از صندوق های مالی ثروتمند در سطح منطقه شناخته می شود که سرمایه گذاری های فراوانی را نیز در اروپای غربی انجام داده است.
سازمان سرمایه گذاری قطر (Qatar Holding) که شاخه سرمایه گذاری صندوق ذخیره ارزی این کشور به شمار می آید، همچنین تصمیم گرفته است بخشی از سهام های جدید عرضه شده از سوی بانک 'وی تی بی' روسیه را با مبلغ 102 میلیارد روبل (نزدیک به سه میلیارد و 250 میلیون دلار) خریداری کند.
سازمان سرمایه گذاری قطر طی چند سال اخیر در بسیاری از شرکت های بزرگ جهان از جمله شرکت چند ملیتی 'رویال داچ شل'، شرکت نفت و گاز 'توتال' فرانسه، شرکت خودروسازی 'پورشه' آلمان، بانک 'بارکلیز' انگلیس، شرکت معادن 'اکستراتا'، شرکت کالاهای کشاورزی 'فلدا گلوبل فنچرز هولدینگز' مالزی و دو شرکت اروپایی فعال در زمینه تاسیسات، سرمایه گذاری کرده و بخشی از سهام این شرکت ها را خریداری کرده است.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز ​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :