آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/07/05 15:29

آغاز مذاکره رسمی شرکت ها با MRJ ژاپن و Emberaer برزیل

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی، «اصغر فخریه کاشان» اعلام کرد ای. تی. آر و ایرباس شرایط یکسانی دارند و افزود: از آنجا که 50 درصد ای. تی. آر به ایرباس و بقیه به ایتالیا تعلق دارد بنابراین هر تفاهمی با ایرباس با ای. تی. آر نیز قابل اجراست.
فخریه کاشان یادآوری کرد هفته گذشته هیاتی از سوی امبرائر در تهران حضور یافت و یک فروند از هواپیماهای این شرکت نیز دو پرواز آزمایشی بر فراز دریای خزر و دماوند انجام داد.
به گفته وی، تیم امبرائر سه روز در تهران بود و با همه خطوط هوایی ایران مذاکره کرد و یک روز را به آموزش پرواز و نکات فنی و یک روز را به بحث های مربوط به فاینانس و شرایط مالی ایران اختصاص داد.
به گفته قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین الملل، قرار است امبرائر پیشنهاد نهایی خود را به ایران ارایه کند تا در ایران بررسی شود و در صورت نهایی شدن این دو قرارداد، آسمان ایران شاهد پرواز هواپیماهای جدید خواهد بود.
به گزارش ایرنا، اواخر هفته گذشته پس از هفت ماه اداره خزانه داری آمریکا مجوز فروش هواپیما به ایران را صادر کرد و اکنون شرایط برای خرید مستقیم هواپیما از سازندگان هواپیماهای مسافری مانند بوئینگ و ایرباس فراهم شده است.
شرکت ام.آر.جی ژاپن تولیدکننده هواپیماهای 70 نفره کوتاه برد است و شرکت های ایرانی درصددند نزدیک به 80 فروند از این هواپیماها را خریداری کنند.
امبرائر برزیل نیز تولیدکننده هواپیماهای 100 تا 150 نفره است که اکنون در بسیاری از خطوط هوایی دنیا پرواز می کنند.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز ​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :