آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/07/10 19:43

دعوای روسیه و هلند برای سقوط هواپیمای مالزی

به گزارش ایرنا، دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه با هشدار در باره غیرواقعی بودن نتیجه بررسی ها و شکست تحقیقات، اعلام کرد: اگر در باره سقوط هواپیمای بوئینگ در شرق اوکراین به تمامی روایت ها و اطلاعات سانحه توجه نشود، بررسی ها شکست خورده است.
خبرگزاری روسیا سگودنیا روز شنبه به نقل از این مقام روسی نوشت: نمی توان تحقیقات در باره سقوط هواپیما را با حذف برخی روایت ها انجام داد.
پسکوف تاکید کرد: این گونه تحقیقات در حالیکه چند دقیقه پس از سقوط هواپیمای مسافربری مالزی برخی کشورها روسیه را مقصر این واقعه معرفی کردند، قابل قبول نیست.
برپایه نتایج این گزارش، هواپیمای مالزی 17 جولای 2014 (26 تیر 1393) با شلیک یک موشک روسی از مناطق شرق اوکراین تحت تسلط مخالفان دولت این کشور ساقط شده است و با توجه به اینکه روسیه متهم به حمایت از آنان شناخته می شود این نتیجه گیری علیه مسکو نیز به شمار می رود.
هواپیمای مالزی از آمستردام به مقصد کوالالامپور در حرکت بود که در مرز روسیه و اوکراین سرنگون شد و تمامی سرنشینان آن که 192 نفر نیز هلندی بودند کشته شدند.
تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :