آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/07/14 17:37

رونمایی از بالگردهای جدید هلال احمر

سید امیر محسن ضیایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا از رونمایی از 6 بالگرد جدید هلال احمر با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری خبر داد و گفت: از سال 93 پیگیر خریداری این بالگردها بودیم و از اعتبارات همان سال برای خریداری استفاده کردیم.
همچنین حسن ابوالقاسم گرجی، معاون پشتیبانی و توسعه منابع پشتیبانی با اعلام این خبر افزود: در این مراسم رونمایی از 6 فروند بالگرد جدید 412 ای. پی در سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر برگزار شود.
وی همچنین اظهار کرد: با افزوده شدن این 6 فروند بالگرد، ناوگان امداد هوایی به 23 فروند بالگرد مجهز می شود.

**افزایش سرعت حضور در عملیات ها با تجهیز به بالگردهای جدید
معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه این بالگردها بسیار پیشرفته و دارای قابلیت های بسیاری است، اظهار کرد: ظرفیت این بالگردها 15 نفر شامل 12 مسافر و 3 کادر پروازی و جزو بالگردهای به روز و مجهز دنیا است که دوموتوره بوده و توانایی پرواز در روز و شب، پرواز روی آب، پرواز کور (IFR)، پرواز روی مناطق شهری و جمعیتی، آمبولانس هوایی، نجات و حمل بار را دارد.
وی با اشاره به اینکه با به کارگیری این بالگردها سرعت حضور در عملیات ها افزایش یافته و دسترسی به مصدومان در حوادث ملی افزایش خواهد یافت، اظهار کرد: به علاوه مقرر شده است تا در مراسم روز شنبه، مرکز جامع هماهنگی و کنترل عملیات سازمان امداد و نجات با امکاناتی پیشرفته و مجهزتر افتتاح می شود.

**3هزار میلیارد ریال ارزش بالگردها و پروژه های جدید قابل افتتاح هلال احمر در کشور
گرجی با بیان اینکه توزیع اقلام و تجهیزات امدادی در استان ها نیز به صورت رسمی در مراسم روز شنبه آغاز خواهد شد، افزود: به علاوه روز شنبه همزمان در 31 استان کشور 31 پروژه عمرانی جمعیت هلال احمر افتتاح خواهد شد که ارزش ریالی رونمایی از بالگردها و این پروژه ها، 3 هزار میلیارد ریال است.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :