آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/07/18 17:16

ورود اولین پرواز باری خارجی به فرودگاه بین المللی بندرعباس

به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه های هرمزگان ، محمود امانی بنی روز یکشنبه در این خصوص اظهار داشت : این پرواز کارگو توسط یک فروند هواپیمای ایرباس 330 شرکت هواپیمایی قطر از مبدا اسپانیا حامل یک هزار راس دام برای اصلاح ژنتیکی در راستای اقتصاد مقاومتی وارد فرودگاه بین المللی بندرعباس شده و پس از انجام فعالیت های خاص فرودگاهی تخلیه و مجدد بارگیری شد.
امانی بنی ادامه داد : ورود این پروازها به فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای اهمیت فراوانی است و به زودی شاهد رونق بیشتر انتقال بار هوایی از بندرعباس خواهیم بود.
فرودگاه بین المللی بندرعباس با روزانه 38 سورتی پرواز رفت و برگشت، بیشترین تعداد پروازها را در هرمزگان به خود اختصاص داده و با اضافه شدن مسیر کرمانشاه تعداد مسیرهای پروازی این فرودگاه به 17 مسیر پروازی افزایش یافته است.
این استان دارای 13 فرودگاه است که از این تعداد فقط 6 فرودگاه در تملک و مورد استفاده شرکت فرودگاه ها قرار دارد.
سه فرودگاه شامل بندرعباس ، بندرلنگه و ابوموسی از 6 فرودگاه یاد شده عملیاتی بوده و سه فرودگاه پارسیان ، بستک و میناب نیز به دلیل نداشتن دیوارهای حفاظتی غیرعملیاتی هستند.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :