آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/07/18 18:22

یک فروند بالگرد ارتش افغانستان سقوط کرد

'دولت وزیری' با انتشار بیانیه ای در تارنمای وزارت دفاع افغانستان افزود که ساعت 4 بامداد یکشنبه 2 فروند بالگرد ارتش برای ارسال تجهیزات به منطقه «قورغان تپه» پرواز کردند که یک فروند آن براثر نقص فنی سقوط کرد.
'دولت وزیری' سخنگوی وزارت دفاع افغانستان گفت که اما یک فروند بالگرد دیگر تجهیزات خود را به منطقه تحت محاصره طالبان به نیروهای ارتش رساند.
یک منبع امنیتی صبح امروز به خبرنگار ایرنا در کابل گفته بود که یک فروند بالگرد نیروهای ارتش در بغلان سقوط کرده است، اما وی نمی تواند بگوید که این بالگرد از سوی طالبان هدف قرار گرفته و یا دچار نقض فنی شده است؟
«ذبیح الله مجاهد» یکی از سخنگویان گروه طالبان در صفحه توئیتر خود مدعی شد که این گروه یک فروند بالگرد نیروهای ارتش را در منطقه 'قورغان تپه' در استان بغلان ساقط کرده و تمامی سرنشینان این بالگرد کشته شده اند.
استان بغلان افغانستان از چند روز پیش شاهد درگیری های سنگین بین نیروهای ارتش و گروه طالبان می باشد و افراد طالبان در این استان پیشروی هایی نیز داشته است.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :