آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/07/23 18:05

تخلیه هواپیما روس در پی تهدید به بمب گذاری

به گزارش خبرگزاری رویترز از ژنو، یک شهروند روس پس از اعلام وجود بمب در هواپیما، بازداشت شد، ضمن اینکه به کسی در این حادثه آسیبی وارد نشد.
شرکت هواپیمایی ایرفلوت روسیه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که هواپیما از ژنو عازم مسکو بود و کلیه مسافران این هواپیما برای ادامه سفر به هواپیمای دیگری منتقل می شوند.
تیم خنثی کننده بمب پلیس سوئیس در حال بازرسی هواپیما است و براساس اعلام سخنگوی فرودگاه ژنو، هواپیما هنوز بدون مسافر روی باند قرار دارد.
این رویداد در حالی اتفاق افتاد که کمتر از سه ماه پیش فرودگاه ژنو به دلیل ادعای کذب به بمب گذاری، به مدت 12 ساعت در حال هشدار امنیتی قرار گرفت.
فردی که در آن زمان ادعای بمب گذاری کرده بود، به اتهام تلف کردن وقت پلیس، به سه ماه زندان و پرداخت جریمه نقدی به مبلغ 92 هزار دلار محکوم شد.
چند شهر اروپایی در سال جاری حملات واقعی تروریستی را تجربه کرده اند که بمب گذاری در فرودگاه بروکسل و فرودگاه آتاتورک استانبول از جمله آن بوده است.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :