آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/07/24 16:37

تاخیر هفت ساعته در دو پرواز یزد

محمد باقر دهقانی تفتی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تاخیر این پرواز که بعلت نقص فنی بود بر سایر پروازهای مقصد یزد نیز تاثیر گذاشت به گونه ای که پرواز 482 یزد به مقصد مشهد نیز که قرار بود ساعت 21:50 جمعه شب انجام شود در ساعت 4:50 صبح شنبه انجام شد.
وی اظهار کرد: پرواز یزد به تهران نیز به همین شکل با تاخیر انجام شد که دو پرواز مشهد و تهران از قبل به مسافران یزدی اطلاع رسانی شد و آنها بعد از استراحت در منزل به فرودگاه بازگشتند.
دهقانی تفتی با اشاره به لزوم رفع این مشکلات و تاخیرهای پروازی برای مسافران یزدی گفت: در این راستا از 15 مهرماه پرواز اختصاصی از یزد در مسیرهای تهران، مشهد و عتبات عالیات از مقصد فرودگاه برقرار شده که امیدواریم با تداوم این کار برخی از تاخیرها کاهش یابد.
هم اکنون در فرودگاه بین المللی یزد در طول هفته به طور میانگین 110 پرواز اعزام و پذیرش می شود.
شرکت های هواپیمایی مختلف در مسیرهای تهران، مشهد، بندرعباس، اهواز، نجف و بغداد به مردم استان یزد خدمات پروازی ارائه می کنند.
فرودگاه شهید آیت الله صدوقی یزد در تیرماه سال 93 به عنوان نهمین فرودگاه بین المللی کشور به ثبت رسید.
تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :