آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/07/25 20:13

علت سقوط بالگرد اورژانس مشخص شد

دکتر قاسم جان بابایی عصر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران در ساری گفت: براساس رمزگشایی ازجعبه سیاه بالگرد اورژانس 115 استان از سوی شرکت پهنا وزارت دفاع، کاهش دید ناشی از گرد و غبار برخاسته از زمین در هنگام فرود علت سقوط بیان شد.
وی افزود : در این گزارش هیچ مسوولیتی متوجه خلبان این بالگرد اورژانس 115 متعلق به دانشگاه علوم پزشکی مازندران نشده است.
یک فروند بالگرد اورژانس 115 مازندران 31 شهریورماه گذشته در هنگام ماموریت برای انتقال 2 تصادفی به بیمارستان درجاده هراز براثر برخورد با تیربرق سقوط کرد.
در این سانحه مصطفی صادقی یکی از تکنسین های اورژانس 115 مازندران که در داخل بالگرد حضور داشت جان باخت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهارداشت : این بالگرد تحت مالکیت دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مدت فعالیت دراین استان حدود 200 سوتی پرواز انجام داد و 300 مصدوم سوانح رانندگی و سایر حوادث که نیاز به فوریت پزشکی داشتند را به بیمارستان ها ومراکز درمانی منتقل کرد.
دکتر جان بابایی افزود : در آخرین پرواز نیز این بالگرد برای انتقال 2 حادثه دیده ناشی از سوانح رانندگی به جاده هراز اعزام شده بود که به دلیل انباشته شدن خاک در منطقه و بروز گرد و غبار در هنگام فرود، این بالگرد به تیربرق کناره جاده برخورد و سقوط کرد.
وی اضافه کرد : این بالگرد تا سقف حدود 26 میلیارد ریال تحت پوشش بیمه قرار داشت و با دریافت غرامت از بیمه بالگرد جدید با تجهیزات کامل برای استان خریداری می شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت که هم اکنون یک فروند بالگرد از وزارت دفاع به صورت اجاره ای برای خدمات رسانی به حادثه دیدگان مازنی اجاره کردیم ومشکلی برای انتقال حادثه دیدگان از طریق بالگرد وجود ندارد.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :