آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/07/25 23:16

شرکت های هواپیمایی محلی ژاپن ادغام می شوند

این گزارش به نقل از یک منبع دولتی این کشور اعلام کرد که با توجه به کاهش رشد جمعیت ژاپن، سود دهی شرکت های هوایی محلی رو به کاهش گذاشته و لذا دولت با هدف کاهش هزینه ها و ایجاد رقابت شرکت های ملی با شرکت های بین المللی از آنها خواسته تا هرچه سریعتر روند ادغام را به مورد اجرا بگذارند.
این منبع که خواست نامش فاش نشود گفت: دولت از شرکت هوایی آنا و هواپیمایی ملی ژاپن خواست در درجه نخست با تشکیل یک شرکت واحد بر سوددهی خود افزوده و پنج ایر لاین محلی دیگر را نیز در خود ادغام کنند.
براساس این گزارش، وزارت کشور امور ارضی، زیرساخت ها، حمل و نقل و گردشگری ژاپن نیز امروز پس از استماع گزارش دولت در این خصوص، ابراز امیدواری کرد تا تابستان آینده چند طرح جدید برای اجرایی کردن تصمیم های راهبردی دولت روی میزکار قرار دهد.
شرکت هواپیمایی ژاپن ایرلاینز یا هواپیمایی ملی ژاپن در سال 1951 تاسیس شد این شرکت بزرگترین شرکت هواپیمایی کشور ژاپن می باشد و دارای بیش از 164 هواپیمای مسافربری و باربری است که دارای فرودگاه مرکزی بین المللی هاندا در توکیو و فرودگاه بین المللی ناریتا در این شهر است.
این شرکت در حال حاظر به بیش از 92 مقصد مختلف به غیر از آفریقا، در قاره های آسیا و اروپا و آمریکا و اقیانوسیه پرواز های مسافربری و باربری انجام می دهد.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :