آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/08/09 14:38

هواپیمایی تابان خبر عدم تحویل بار مسافران را رد کرد

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، جمعه گذشته(هفتم آبان) برخی سایت ها اعلام کردند که بار برخی از مسافران پرواز استانبول-تهران هواپیمایی تابان پس از دو روز هنوز تحویل نشده است.
اصغر عبدالله پور امروز(یکشنبه) در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: همه بارهای مسافران پرواز شماره 6372 بامداد پنجشنبه(6 آبان ماه) استانبول - تهران به فرودگاه امام(ره) منتقل شده و هیچ باری در فرودگاه استانبول جانمانده است.
وی با بیان اینکه عده ای با بار اضافی و قاچاق کالا به کشور به دنبال سواستفاده از سفرهای هوایی هستند، گفت: «متاسفانه برخی نیز در سایت های خبری به دنبال بزرگنمایی این مساله هستند در حالی که حرفه آنها قاچاق کالا به کشور است.»
عبدالله پور اظهارداشت: مسافرانی که بارهای آنها عادی بوده، همه بارهای خود را تحویل گرفته اند، اما بارهای برخی از افراد سودجو، با نظارت پلیس فرودگاه به آنها تحویل می شود تا مراحل قانونی خود را طی کند.
به گزارش ایرنا، پرواز هواپیمایی تابان بامداد پنجشنبه گذشته در فرودگاه امام(ره) به زمین نشست که بخشی از بارهای اضافی تعدادی از مسافران به آنها تحویل نشد تا پس از طی مراحل قانونی و گمرکی، بتوانند بارهای غیرمعمول و اضافی خود را تحویل گیرند.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :